Let op:
Home \ wedstrijdschema seizoen 2015/2016

wedstrijdschema seizoen 2015/2016

Oproep

Stuur jullie mooie foto’s op naar onze webmaster via e.wijbenga@gmail.com in orgineel formaat naar Evelien voor plaatsing. De fotograaf van Hercules kan helaas niet bij alle wedstrijden aanwezig zijn.

DATUMWATWAARINFO/UITSLAGEN

 

 Programma  Uitslagen  Doorstroming
31-10-2015  groepspringen D/E  Damwoude GS progr D-E Noord
07-11-2015 groepspringen D/E  Nieuwehorne
21-11-2015  FK groepspringen D/E  Nieuwehorne
28-11-2015  FK ABC Groepspringen Surhuisterveen FK GS ABC progr 28-11-15 FK ABC uitslagen 28-11-15
 12-12-2015  Oefenwedstrijd Acro  Augustinusga programma oefen acro 2015 Uitslag oefenwedstrijd
09-01-2016  1e acrowedstrijd D/E Damwoude Programma 9 januari 2016 Uitslag ochtend

Uitslag middag

16-01-2016  wedstrijdgroep 4 wed.1  Ferwerd programma F-G-H 2016 groep 4 uitslag wedstrijdgroep IV 16 jan
16-01-2016 2e acrowedstrijd D/E  Harkema Programma 16 januari Uitslag Harkema ochtend

Uitslag Harkema middag

16-01-2016 TH keuze 6-10 comp. Dr/Gr Meppel TH Programma 1e plaatsing wedst TH Programma uitslag
23-01-2016 Wedstrijdgroep 2 wedstrijd 1 Hurdegaryp programma 11-12 2015 uitslagen wedstrijd 1wedstr.gr.2
23-01-2016 TH 1e wedstrijd niveau 11-15  Lemmer TH wedstrijdprogramma lemmer 23 jan Uitslagen 23 januari 2016 Lemmer
30-01-2016 1e acrowedstrijd C lijn  Sneek
30-01-2016 3e acrowedstrijd D/E  Ureterp  Programma 30 januari  Uitslag ochtend

Uitslag middag

 31-01-2016 4e acrowedstrijd D/E  Ureterp  Programma 31 januari  Uitslag ochtend

Uitslag middag

06-02-2016 Wedstrijdgroep 4 wedstrijd 2 Ferwert  programma F-G-H 2016 groep 4  uitslag 6-2-2016 Ferwert
13-02-2016 5e acrowedstrijd Dokkum Programma 13 februari 13.1 (2)  Uitslag wedstrijd 1

Uitslag wedstrijd 2

Uitslag wedstrijd 3

13-02-2016 TH 1e wedstrijd keuze 6-10 Joure  Programma 2e plaatsing wedstrijd ronde1

ronde2

ronde3

ronde4

13-02-2016 Wedstrijdgroep 5 wedstrijd 1 Drachten  programma groep V 2015  Wgrp V – FRL 20160213- Drachten – Uitslag
14-02-2016 6e acro wedstrijd Dokkum Programma 14 februari 14.2 (2 banen)  Uitslag Dokkum 14febr16
20-02-2016 Wedstrijdgroep 3 wedstrijd 1 Burgum programma D2 D3 -20-2 en 9-4-2016  Uitslag

Herziene Uitslag wedstr.1

Herziene uitslag wedstr.4

20-02-2016 TH 2e wedstrijd 11-15  Damwoude Programma Heren  Uitslagen 20 februari 2016
 20-02-2016  Groepsspringen C Niveau  Hellendoorn Info

programma

 Uitslagen Ochtend

Uitslagen Middag

27-02-2016 2e wedstrijd acro C lijn Scheemda
27-02-2016 FK acro D/E Stiens  Programma 27febr16  Uitslag Stiens incl doorstroming district
12-03-2016 Districtfinale C lijn Surhuisterveen
12-03-2016 Wedstrijdgroep 2 wedstrijd 2 Kollum  programma  uitslag 12-3

rectificatie 12-03-2016 wedstrijdg 2 baan 3

19-03-2016 Districtfinale acro D/E Staphorst
19-03-2016 TH 2e comp. + 3e comp. keuze 6-10 en 11-15 G/Dr  Wildervank  Programma
 26-03-2016  FK Acro C-D-E+Instap  Surhuisterveen  OFK acro 26 mrt 2016 progr
09-04-2016 Wedstrijdgroep 3 wedstrijd 2 Damwoude  programma D2 D3 -20-2 en 9-4-2016  Uitslag Wedstrijd 2 wg 3
09-04-2016 Heren districtfinale Hollandscheveld  TH Programma districtfinale 1511 op 9 april 2016 v22
16-04-2016 FK wedstrijdgroep 4  Makkum  programma Friese kamp. F, G en H in Makkum  uitslagen FKgroep4
23-04-2016 Fundag Surhuisterveen  versie 3 programma fun 23 april  uitslagen fun Hercules
23-04-2016 Th noord/oost finale 6-10 district Oost
30-04-2016 Fk instap  &  E+  te  Harkema  Programma 30 april 2016 30.2
30-04-2016 Wedstrijd groep 5 2e wedstrijd  Surhuisterveen   programma groep V 2015 (programma zelfde als 1e wedstr. maar dan in S’veen)  uitslag 30 apr wedstrijdgroep 5
01-05-2016 Wedstrijd groep 5 2e wedstrijd  Surhuisterveen
21-05-2016 FK wedstrijdgroep 2  Wolvega  FK WG 2 – Wolvega, 21 mei 2016  uitslagen21052016
28-05-2016 FK wedstrijdgroep 3 Buitenpost  FK Groep 3 2016
04-06-2016 NK groepsspringen C niveau Surhuisterveen  wedstrijdschema NK C 2016 Surhusterveen
04-06-2016 ClubTeam wedstrijden heren  Leek  wedstrijd programma clubteam
11-06-2016 FK wedstrijdgroep 5  Joure  programma FK groep V  Uitslagen 11 juni 2016 Wedstrijdgroep V
02-07-2016 WisselBekerToernooi 2016 Surhuisterveen WBT programma 2016 definitief  uitslag wbt 2016
 Doorstroming van categorie pupil I D2 rectificatie  doorstroming van categorie pupil I D2
 Doorstroming Acro D/E naar het Fries Kampioenschap  Doorstroming DE 2015-2016
 Doorstroming Instap en Plus naar het Fries Kampioenschap  Doorstroming Instap Plus 2015-2016
 Doorstroming wedstrijdgroep IV
naar het Fries Kampioenschap
 doorstroming wedstrgr 4
 Doorstroming wedstrijdgroep 2
naar het Fries Kampioenschap
 Doorstroming wg 2 rectificatie
 Doorstroming wedstrijdgroep 3
naar het Fries Kampioenschap
doorstroming wg 3
 Doorstroming wedstrijdgroep 2
naar het Fries Kampioenschap
doorstroming FK WG5_2016